Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemesebb megvenni az...

Hol érdemesebb megvenni az iPhone 5-öt? T-mobilnál vagy az apple oldaláról? És miért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hülye a kérdés, te jobban tudod szerintem, hogy mit akarsz.


A tmobilnál előfizetéssel és feltöltőkártyával tudod megvenni a készüléket, de kártyafüggő lesz az.


Apple-n keresztül meg kártyafüggetlen.


(llletve T-nél is van listaáras készülék, de csak nem vagy olyan hülye, hogy arról vásárolsz..)

2013. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a baromi kedves választ. Szerinted miért kérdezem? T-mobilos vagyok és nem tervezek váltani, de ha azt mondják, hogy a garancia vagy ilyesmi miatt érdemesebb az apple-től vennem, akkor azt fogom tenni. Véleményekre voltam kíváncsi. És miért lennék hülye, ha listaárasat vennék?
2013. máj. 20. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem T mobile +LTE 200-as csomag én is úgy vettem, a garancia a T mobile-nál èpp úgy èl annyi, hogy nem az apple szervizeibe, hanem a T mobile-hoz kell visszavinni, akik általábsn nem javítják, kicserélik a telót.
2013. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy azt a csomagot mennyire használnám ki, még nem volt hasonló telefonom. Like díjcsomaggal gondoltam vagy fun aranytárskártya csomaggal. De garanciában gondolom nem új telefonra cserélik, vagy igen?

Köszönöm a választ :)

2013. máj. 21. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Új telefonra cserélik, de csak a telót cserélik ki, tehát nem kapsz egy bontatlan dobozt
2013. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!