Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s előnyök?

Iphone 4s előnyök?

Figyelt kérdés
Idáig egy nexus 4 et akartam venni, de elbizonytalanodtam. Igazából internetezésre, és telefonálásra, néha játékra használnám, meg zenehallgatásra, de ezze mind2tökéletes, és egy árkategória. az iphone úgy gondolom kompaktabb, egyszerűbb.... nektek milyen tapasztalataitok vannak az iphone 4s el kapcs.?

2013. máj. 20. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább lumia 920
2013. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lumia 920 semmiképp, sem telefonon, sem számítógépen nem tudom kezelni a w8 at, és nem is tetszik. légyszives a kérdésre válaszoljatok.
2013. máj. 20. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Én az iphone -t venném. Gyorsabb, smooth -abb, egyszerűbb, és az alkalmazások is minőségibbek.
2013. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
iphone 4s-nek kisebb a kijelzője, és nem olyan részletes a felbontása
2013. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

#3


Mihez képest? Nexus 4-hez képest egyik sem igaz.


Egyébként iPhone 4S-nek egyetlen egy előnye van a Nexus 4-el szemben, az a jobb kamera.

Ezen kívül mindenben a Nexus 4 a nyerő.

Az sem akad soha, milliószor erősebb hardver, ami a közeljövőben jól fog jönni, nagyobb kijelző, személyreszabhatóbb, jobb szoftveresen, és még olcsóbb is.

2013. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Nexus 4.
2013. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!