Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akad folyamatosan az s...

Miért akad folyamatosan az s advance telefon?

Figyelt kérdés
Nem tudok normálisan filmet lejátszani se youtube-on se videólejátszóval semmivel sem. Elvileg a 720p-s videókat le kéne játszania, de akad. Kipróbáltam egy 240p-s videót is azon is akadozik. Akkor mi lehet a baj?
2013. máj. 20. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Persze de ha szombaton vetted akkor hetfo meg pont hatareset
2013. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

az a baj pont péntek este vettem szóval pont ma este járt le a 3 nap.


De ez így hülyeség, mert én ma is visszavittem volna ha nem lett volna zárva a bolt.

2013. máj. 21. 00:26
 13/21 anonim ***** válasza:
Vissza viszed azt megkerdezed ugy is vissza kell vinni mert nem normalis hogy minden video akad rajta mint allat.
2013. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

oké


ma elmegyek.

De még az akadást nem úgy kell elképzelni, hogy csak akad és ki tudok könnyen lépni belőle, hanem mikor elindítom a videót az egész telefon meghal és nem reagál semmire sem.

De majd ma megmondják ha már éjfél után vagyunk :D

2013. máj. 21. 00:32
 15/21 anonim ***** válasza:
első vagyok.te most komolyan nem vagy képes megcsinálni egy tetves hard resetet pár billentyülenyomással,ehelyett elviszed a telenorhoz, akik visszaküldik 1 hónapra, ahol ugyanezt fogják vele csinálni?!isstenem.te dolgod.de eszesebb elöbb kipróbálni, a telefonokat alapból is sok esetben szoft vagy hard resetelik miután kiveszik a dobozból pont az ilyesmi problémák miatt.
2013. máj. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Vortrex ***** válasza:

15# Ez azért nem így működik.

Nem azért fizetett érte pénzt, hogy a házilagos javításával foglalkozzon (és amúgy sem normális, hogy 3 nap alatt ilyen állapotban legyen), szóval jól teszi, hogy visszaviszi.

Ilyenkor szokott az lenni, hogy lökik a tanácsokat a válaszolók: reset-eld le (mondjuk ezt tényleg megtehetnéd), cseréld ki rajta a rendszert, rakj rá másik kernelt majd attól jobb lesz. Utána meg kiderül, hogy ram hibás a mobil és így már a garanciájának is lőttek...

2013. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

megkérdeztem miért akad a telefon a szervizben.


Erre a válasz: Nem tudjuk :D :D


Nem telenornál voltam hanem hivatalos samsung szervizben, mert a telenornál még azt sem tudják, hogy hogyan kell bekapcsolni.

2013. máj. 23. 13:48
 18/21 A kérdező kommentje:
de két napja már nem akad. Nem tudom miért, de elmúlt. Lehet be kellett járatni vagy mi? :D
2013. máj. 23. 13:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Nemtudom lehet csoda történt.
2013. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Vortrex ***** válasza:
Történt a fenét... 3 napos mobil, egyszer sem volt még újraindítva, ennyi volt a baja
2013. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!