Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb, Samsung...

Melyik telefon jobb, Samsung Galaxy S GT i9000, vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
A Samsung az enyém. Tettek egy ajánlatot. Kapnék érte egy Xperia U-t + 10.000 ft-ot. Érdemes elcserélni?
2013. máj. 21. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elég neked 4GB belső memória amit nem lehet bővíteni akkor simán.
2013. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. Nem rossz meglátás. Most 16 gigám van, és alig férek...
2013. máj. 21. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezen erősen gondolkodj el. Hardverre sokkal jobb az Xperia U, de a tárhely...
2013. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt azt írja, 8 gb, de valóban nem bővíthető. Sokkal jobbnak nem mondanám hardveresen sem, mert kb ugyanazt tudja, annyi, hogy az U 2 magos. GPU-hoz nem értek, de a Salaxy S-é szerintem igen jó a korához képest, nem vagyok benne biztos, h a Sony übereli. A kijelzője is kisebb kb fél collal, ráadásul nem ismerek olyan embert, aki tudná nekem függetleníteni. Akkor ebből nem lesz semmi, valszeg... Köszi a választ!! :)

2013. máj. 21. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a 8Gb úgy 8, hogy abból lejön az oprendszer meg egyéb nyalánkságok.

Gyakorlatilag így néz ki a felhasználható tárhely:

Telefonmemória: 2Gb

Belső tárhely: 4Gb


De ha a 16Gb-on nem férsz el, akkor valóban felejtős :)

2013. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!