Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos alkalmazás gondok,...

Androidos alkalmazás gondok, hova menti a képeket az app? Többi lent

Figyelt kérdés
A brightCam alkalmazás egy fotószerkesztő program, ami szépen működik is, de a fene egye meg, sehol sem találom az elmentett képeket!!! Tudja valaki hova menti el őket? Köszönöm :)

2013. máj. 21. 16:49
 1/3 anonim válasza:
Én nem szoktam ilyenekkel foglalatoskodni de ha elkészültek a képek szerintem benne kéne legyenek a képtárba, vagy esetleg a program mappájába néz utána.
2013. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sajnos sehol nincs mappája. :(
2013. máj. 21. 22:28
 3/3 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy a beállitásoknál kell megadni a mentés helyét. Mert ha a galériában sincs benne akkor valószínűleg nem is lettek elmentve a képek. De ha felmész a google play-re és ott rámész, hogy saját hivatkozások és ott lesznek azok a programok amik rajta vannak a telódon. És rámész az alkalmazásra és ott is feltudod tenni ezt a kérdést a hozzászólásokban amire lehett, hogy ott értelmesebb választ is tudnak adni.
2013. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!