Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800 Vs. Galaxy S Advance?

Lumia 800 Vs. Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
Főleg játékra, és netezésre kellene nekem, az android nekem már olyan "unalmas" hogy mindenkinek az van, így nem tudok dönteni.
2013. máj. 21. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
"az android nekem már olyan "unalmas" "Az Advance is androidos,egyébként a Samu.A Nokia a régi windows-t használja nem sok jót hallottam róla!Szerintem az Advance jobb volt a Gingerbread-al!
2013. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom én hogy az andvance androidot használ, azért nem tudtam választani hogy ugymond legyen az "unlmas" android, vagy a WP
2013. máj. 21. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

régi windows, nem sok jó??

Akkor igen régen olvashattál a Windowsos Nokákról. Csak mert az összes Lumián Windows Phone fut, ami azért jobb mint a Windows Mobile. Gyorsabb mint az Advance.

Játékra, meg inkább android, vagy a Lumia 620. WP7-re nincs nagyon játék, ami jó lenne. WP8-ra meg van dögivel. A Lumia 620 is WP8-as, szóval arra van minden, és az mégjobban elfenekeli az Advence-t minden téren.

2013. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Lumia 800-ról volt szó ugyebár nem a windows 8-at használja!!!
2013. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én egy szóval sem mondtam, hogy w-at használ. Utaltam rá, hogy a wp7 már lecsúszóban van.
2013. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!