Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iTunes-hez milyen programok...

Az iTunes-hez milyen programok kellenek még hogy felismerje az iPhone-t?

Figyelt kérdés
kb. 1 hete vettem használtan egy független iPhone 3G-t és mivel sok felesleges cucc volt rajt "iPhone törlése" gombot vettem használatba, de mikor restartoltam, csak az alma világított elég sok ideig, de az iTunes meg nem ismeri fel....hogy telepítsem újra, vagy bevigyem egy kereskedésbe megnézetni?
2013. máj. 21. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel, 3g-t újonnan már nem vehetsz, így értelemszerű, hogy használtan vetted! :D -bocs a kötözködésért!

Nagy valószínűséggel DFU módban van a teló, keress rá, hogy mi ez és hogy tudod kiszedni abból! szifon.com, iphoneclub.hu itt tudsz segítséget kérni, de tanuld meg használni a google-t sokkal gyorsabban fogsz segítséget kapni!

2013. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!