Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2 még ma is megállja...

Galaxy S2 még ma is megállja a helyét? Érdemes venni most?

Figyelt kérdés
Már 2 éves teelfon, de még ma is megállja a helyét?

2013. máj. 22. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem az új árán veszed akkor megéri. Még mindig jó telefon.
2013. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
55%
középkategóriás,sok mindenbe le van maradva kicsit de a lényeg hogy neked megfelel e.
2013. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miben van lemaradva? Mi nem megy el rajta? Még a manapság mejelenő nem csúcs ketegóriás telőkkal is felveszi a versenyt.
2013. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Olyan 70-80 ért vesztegetik manapság.

Újjonnan.

Csak úgy vennék telefont.

De melyik más készülék van ami jó, erős, elvisz mindent, és manapság is megállja a helyét ennyi pénzért?

2013. máj. 22. 11:51
 5/11 dirtboy ***** válasza:

pl a processzora kevesebb mhz-en ketyeg /a középkategóriások is már 1500nál járnak van amelyik 1700nál/


kijelző felbontása elég gyengus /más középkategóriásé már hd/


ezekre gondoltam

2013. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 1 éve használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve!

Nem cserélném le semmi másra. Nem vagyok az a telefonb**i, hogy megjelenés után feltétlen kell pl az S4-es. Pláne nem annyi pénzért :(


Max egy pár év múlva (teljesen behal), akkor veszek helyette egy S3-at vagy S4-et!

2013. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én totálisan vennék Galaxy S2-őt. Baromi jó teló mai napig.
2013. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nagyon jó kis telo most is, én dongolkodtam akkor rajta hogy S2 t vagy s advance-t vegyek, advance-t vettem, mert ugyan azt tudja, és egy kicsit olcsóbb is. nekem az advance jó, ami ugyan az mint az S2 tehát jó telefon!
2013. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dirtboy ha hardver *uzi vagy akkor nincs miről beszélnünk. Az s2 a mai napig ki tud szolgálni minden igényt.
2013. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dirtboy ***** válasza:

és ki fa sz mondta hogy nem,ne kötekedjél már baz d meg

tényeket írtam le pár dologban el van maradva de nem írtam sem azt hogy sz ar telefon sem azt hogy nem futnak rajta dolgok akkor meg mi bajod van,unatkozol?

2013. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!