Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attól, hogy a samsung i900...

Attól, hogy a samsung i900 omnia 2008-as gyártmány, megállja a helyét a mai telefonok között? Illetve android rakható-e rá, és érdemes-e?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 00:26
 1/5 anonim válasza:

Nekem is Omniám van, és nagyon jó kütyü! Ha ismered a Windows Mobil platformot, szeretni fogod, ha nem is láttál ilyet, akkor valószínűleg hamar túladsz rajta. Viszont rengeteg programot találsz hozzá, testre szabható, stb.

Android nem "rakható" rá, az egy másik rendszer.

2010. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a winmobile-t, viszont ha jól működik, tőlem jöhet :D
2010. ápr. 2. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
az omnia 2 az állítólag sokkal jobb
2010. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam rajta, szerintem bemegyek egy boltba, ahol talán ki lehet próbálni mindkettőt :D
2010. ápr. 3. 01:39
 5/5 anonim ***** válasza:
És az Omnia HD sem rosz, bár az Smybian rendszerű. De ha elmerül benne az ember arra is találhat több ezer hasznos programot
2010. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!