Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefon ami megfelel...

Van olyan telefon ami megfelel az elvárásaimnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy erős telefont, nagyon sok belső memóriával, hogy sok-sok app ráférjen. gyors legyen, szép kijelzővel, lehetőleg HD-s. Legfőképp arra használnám, amire egy átlag ember(filmeket nézni rajta, netezni, játszani, GPS-et használni, telefonálni, olvasni, zenéthallgatni, fényképezni)

De legyen jó fényképezője(8mp felett) és ne legyen drága

újonnan, vásárolva 80ezer max. És az a fontos, hogy jó legyen 2-3 év múlva is, mert addig nem cserélem le, bár tudom, ezt senki nem fogja neklem garantálni.

Most amiket nézegettem(nevet nem tudok modani, mert sokat végig néztem) annak ha volt 10-13mpes kamerája, akkor hardverileg meg gyengébb volt. Amelyik meg erős volt, annak gyengébb volt a fényképezője...

Szóval úgy érzem, hogy olyan árban amit én még nem tartok annak, hogy ennyiért én nem fogok telefont venni, nem találtam olyat, ami mindent tud amit én szeretnék...

És fontos lenne, hogy azért legyen megbízható márkája, ami évek óta gyárt telefonokat, és tudni róla, hogy nincs probléma a telefonjaival.


Van ilyen készülék, ami az összes kritériumomnak megfelel, ennyi pénzért?

Kicsit lehetetlent akarok ugye?



2013. máj. 22. 12:41
 1/5 dirtboy ***** válasza:
LG 4x HD esetleg,nézd meg jó lesz e neked vagy legjobb lenne ha kicsit még gyűjtenél és vennél egy nexus 4et.
2013. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy s3mat kicsit drágábban és azzal el leszel évekig. Az s2 is a mai napig jó teló pedig már lassan 3 éves.
2013. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megapixelnek ritkán van köze a képminőséghez. Simán lehet, hogy a 13 megapixeles mobil rosszabb képeket csinál, mint egy 5 megapixeles. Olvass teszteket pl. a mobilarena.hu-n, ott találsz minden telefonhoz tesztképeket és részletes leírást is.
2013. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta készít jó fényképeket egy 1cm átmérőjű optika? Fényképezni FÉNYKÉPEZŐGÉPPEL kell, aminek akkora az optikája, mint az öklöd.
2013. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de már tervezik...a lehetetlent egyébként is nemsokára gyártani fogják, csak a csodára kell várni egy picinykét...
2013. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!