Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tárolja az Androidos...

Hol tárolja az Androidos okostelefonom a telefonszámokat?

Figyelt kérdés
Miért nincs a beállításokban külön menüpont hozzá?

2013. máj. 23. 09:46
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Mármint a tárolási hely változtatásához?


Rootolt készüléken pl. root explorerrel meg tudod nézni, valahol a sys mappákban vannnak a .vcf-ek. Minimális helyet foglal, nincs értelme áthelyezni.

2013. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:
....pontosítok, az android már nem a .vcf-eket tárolja, saját adatbázis-fájlt csinál belőlük.
2013. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol tárolja? Bekapcsolod a (ha még nincs) szinkronizálást és a gmailban a cimtárban.
2013. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:

Nekem eddig minden számnál megkérdezte, hogy a telefonban, a SIM-en vagy a Google címemen tárolja.


Más tészta, hogy most volt telefon csere és az eddig címtárban látható összes kontaktom eltűnt ...

2013. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
Nekem a google fiókkal megvan a szinkron, telefonkönyv, minden, új rom felrakása után kérdés nélkül szépen play-ből újrarakta a telepített appokat is.
2013. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez engem is érdekelne ugyanis kisérletezgettem mejnek során 100ezer random telefonszámot töltöttem be a névjegyzékbe egy .vcf file-ból és most amikor megnyitom a névjegyzéket mindig lefagy. ezért manuálisan kell törölnöm a névjegyeket.
2014. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
2014. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!