Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom tölteni a...

Miért nem tudom tölteni a Nokia Lumia 610-em?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni,hogy az aksinak van e baja vagy a töltőkábel csatlakozójának a telefonon. Egy darabig rendesen működött a készülék majd egyszer csak nagyon gyorsan kezdett merülni. Sajnos elég sűrűn töltőre van dugva internethasználat miatt. Mikor töltőre dugtam a telefont 12-20%-ig feltöltötte,utána pedig folyamatosan merült hiába volt bedugva. Kikapcsolt állapotban is merült a készülék. Mostanra az az állapot áll fenn,hogy a telefon ki van kapcsolva, bedugom a töltőt, a windows phone jel a telefon elején villog másfél percig,majd rezeg egyet és bejön az aksi jel a képernyőn. Ezt mutatja egy darabig, majd a telefon vagy nem reagál semmire és elsötétül,vagy bekapcsol (de ez a ritkább eset). Ha be is kapcsol megint feltölti 12%-ig majd hiába hogy be van dugva meríti saját magát és kikapcsol. Lehetséges hogy az aksi is szar és a csatlakozónál sem érintkezik rendesen? Mert már azt is "igazgatnom" kell hogy áramot kapjon. A telefonra még van garancia,de attól tartok nem fognak rajta javítani,mert majd azt mondják nem rendeltetés szerűen volt használva. Mi tévő legyek? Segítsen valaki lécci!

Másik problémám szoftverfrissítést hogyan lehet intézni ennél a telefonnál? A Zune program automatikusan frissíti ha pc-re dugom a telefont?



2013. máj. 26. 16:17
 1/2 IstvanGTA válasza:

Probald a gyari beallitast visszatenni csak az a baj vesztödik minden(kep,jatek,alk.,zene,tel.szam)de en igy oldottam meg mikor nem ment a hangszoro.

A frissitesrol meg en se tudok.Egyszer mikor feltettem a kepeket bejott nem adtam engedelyt es azota nem talalkoztam vele.

2013. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet hogy már késő ez így egy évvel később, de én is hasonlóan jártam, az istennek nem akart tölteni a telefonom ráadásul a töltőpanel a telefonban be volt nyomódva és arra kellett igazítani, de már annyira el volt ezek szerint kopva hogy egy idő után úgy sem tudtam tölteni. Ilyenkor ne a szervízbe vidd a telefont, hanem inkább ha a közelben van Nokia szaküzlet, oda érdemes betérni. Engem szerencsére átküldtek a szaküzletbe, ahol még aznap megcsinálták, teljesen ingyen mivel garanciás volt.
2014. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!