Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni akarok egy telefont, de...

Venni akarok egy telefont, de Micro SIM kell bele. Nekem nincs. Akkor ott majd adnak hozzá?

Figyelt kérdés

Bemegyek a szolgáltastóhoz, és megmondom, hogy kell hozzá micro SIM is.

Át tudják a mostani számom rakni?



2013. máj. 27. 16:28
 1/2 anonim válasza:

Bemesz a szolgaltatohoz es megmondod hogy szeretnel egy micro sim kartyat mert ez kell az uj telefonodba.

Ott rogton adnak neked egyet.a telefonszamod nem fog megvaltozni es nekem nem vettek el a regi sim kartyat igy at tudod menteni a szamokat az uj sim-re.


A mikro sim ara 4500 forint.nekem a kovetkezo havi szamlahoz adtak hozza,ott semmit nem kellett fizetnem.

Ennyi az egesz,nem nehez. :)

2013. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha náluk veszed a telefont(akár külön csomag nélkül, listaáron), akkor ingyenesen cserélik. ha máshol veszed a telót, akkor igen, 4500ért cserélik.
2013. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!