Iphone 4 vagy 4s?

Figyelt kérdés
a kamera tudása és a proci miatt érdemes a drágábbat választani? jóval nagyobb a különbség? valami más dolog van amiért az S jobb lenne?
2013. máj. 28. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább egy galaxi S3 vagy S4
2013. máj. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

S4 haha...16 GB,amiből 8 a szabad. :D Na meg ez a pinpong ütő méretű telefon,borzalom.

iPhone 4 is megfelelő tudású szerintem. Én azért veszem a 4s-t,mert alapból T-mobileban veszem részletre,úgy meg megéri.

2013. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 reptoid ***** válasza:

Nekem volt 4 és 4S is.

Ha csak önmagában nézed a 4-et, akkor azzal sincs semmi gond, gyors, nem akad, semmi ilyesmi. Viszont ha mellé teszel egy 4S-t, akkor egy Fruit Ninjaban is látszik, hogy utóbbiban mennyivel simábban tudod elkaszabolni a gyümölcsöket :)

Mindennapi használatban túl sok különbség azért nincs, de mivel a 4S mégis csak újabb, támogatása is valószínűleg tovább fog tartani, ezért inkább én azt vennék.

2013. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lelouche viBritannia válasza:

A további frissítések/játékok céljából talán 4S, mert mégis csak jobb. iPhone 4 a laggmentességét az iOS nak köszönheti.

Anno majdnem S3-at vettem a 4S helyett.. szerencsére osztálytársam ak hála, nem kellett megbánnom, hogy az iPhone mellett döntöttem, egy hónap használat után egy program képes volt neki laggolni az S3-on, azon röhögtünk.

2013. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp 4s, már, csak azért is, amit az előző írt! Az apple úgy kaszálja el a régebbi eszközeit, hogy nema ad rájuk szoftveres támogatást. Ez volt a 3g-vel 2 éve, szerintem idén ez lesz a 3gs-el (mármint az IOS7 nagy valószínűséggel már nem fogja támogatni), másrészt meg hardveresen jóval erősebb a 4s, csak egy 2magos telóról beszélünk!
2013. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenképpen 4S, viszonylag nagy az árkülönbség a kettő között, de nem hiába.. Sokkal jobb, de ha nem játszani akarsz rajta, csak egyszerűen az iOs rendszerére vágysz, akkor tökéletes a 4 is. Egy pindurival lassabb pl a Safari, meg maga a telefon (egyébként erről youTube-on magyar nyelvű összehasonlító videók is vannak, de nem vészes. A kamerája valóban jobb a 4S-nek, de őszintén szólva a barátnőm i4-el készült képei szinte megegyeznek az én 4S-emével. Szóval összességében nincs olyan nagy különbség a kettő között, de ha nem probléma az árkülönbség, akkor 4S :))
2013. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!