Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letíltott sim kártya?

Letíltott sim kártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a nagy problémám, hogy mikor bekapcsoltam a telefonom és kérte a pin kódot és puk kódott rosszat írtam be és most már csak azt írja ki, hogy forduljak a szolgáltatóhoz.Mit lehet ilyenkor tenni?


U.i:Nemrég lopták el a telefonom, ha ennél is kell fizetni , akkor a szüleim tutti kicsinálnak...

Egy elkeseredett lány.



2013. máj. 28. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ingyen megadják a kódot, azért kell szolgáltatóhoz fordulni, hogy tényleg jogosultan akarod e a kódot. Vigyél személyit :)
2013. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak az jogosult ilyen esetben eljárni akinek a nevén van a sim kártya ( aki a szerződést kötötte ) feltőltő kártya esetén is!
2013. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ezt akkor is igénybe vehetem, ha már a pin és puk kódot is beírtam és rossz volt mind, vagyis már kódot nem is tudok beírni...
2013. máj. 28. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak hívjam fel a szolgáltatót és a személyes iratok megadásával megkapom a kódot?
2013. máj. 28. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Telefonon keresztül hogy bizonyítod be, hogy te vagy xy arc? Bárki bármit mondhat. Be kell menned a szolgáltató egyik boltjába, és ott képes igazolvánnyal bizonyítanod hogy én vagyok xy arc.
2013. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha a személyes igazolványok számát mondom el az is elég, azt mondják...
2013. máj. 28. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor telefonálj.Ha úgy nem megy, azt is megmondják, hogyan tovább.
2013. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na már nem lehet rajta telefonálni, csak a segélyhívást engedi, ilyenkor mi van?
2013. máj. 29. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem veszed a fáradtságot és mész be egy üzletbe? vagy egy telefon az ügyfélre?
2013. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!