Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tud nekem ajánlani "iphone...

Ki tud nekem ajánlani "iphone szakértőt"?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 4-em és külföldi T-s. Szeretném függetleníteni..Mindenhova ahova megyek, csak azt mondják, h alaplap csere 35000Ft-ért..Beszéltem nemrég egy szakértővel, aki azt mondta természetesen megtudja csinálni, de sajnos nem lett belőle semmi..Valaki tudna nekem ajánlani valakit, aki megtudná oldani a problémámat? Sajnos elég sűrgős, eddig gevey smiet használtam, de nem ment rajta a mobilnet, és házilag meg nemakarok nekiállni, még a végén elrontanám a telefont!

Ha valaki tudna ajánlani valakit, akkor kérem segítsen!!

Nagyon megköszönném!


2013. máj. 28. 18:24
 1/1 anonim válasza:
A GSM szaküzletek általában megcsinálják. De a google-ba beírod, hogy iphone függetlenítés, kisezer ajánlatot kihoz.
2013. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!