Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxoplazma fertőzés friss...

Toxoplazma fertőzés friss fertőzés? Valaki szakértőt tudna ajánlani, aki ebben jártas? Többi lent

Figyelt kérdés
Pozitív lett a toxoplazma teszt. IgM pozitív, IgG 22 volt két héttel utána 20, IgA negatív lett. Azt mondták friss fertőzés, gyógyszert adtak. Szeretném kérdezni kinek volt hasonló és csináltatott -e magzatvízvizsgálatot, vagy honnan lehet tudni h. a babának nincs -e baja? Illetve tudna -e valaki olyan orvost aki ebben szakértőnek számít? Köszönettel
2011. szept. 2. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
nekem nem volt fertözésem,de én csinaltattam magzatviz vizsgálatot. Nem szerettem volna beteg gyereket.
2011. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves 1.

Én is csináltattam magzatvízvételt és mégis beteg lett a babám. Pár dologra szűrnek, de a kérdés sem ez volt!


Kérdező:

genetikai tanácsadásra menjél el, valószínű, hogy javasolni fogják a vízvételt, de pl. a szembetegség akár 10 éves korában is kiderülhet a gyereknek.

Menj tanácsadásra minél előbb!!!!!

2011. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sumergo ***** válasza:
A nőgyógyászod nem küldött tovább? Magzatvízvétellel szerintem nem szűrhető, hogy lett-e probléma. Csak józan parasztival gondolom, hisz egy kialakult betegség, ami nem genetikai hátterű, nem mutatható ki genetikai vizsgálattal. Szerintem a nődokid tud megfelelő helyre küldeni (Teratológia).
2011. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!