Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt meglehetne oldani? (Xperia U)

Ezt meglehetne oldani? (Xperia U)

Figyelt kérdés

Hogy egy egész képet kilehessen állítani háttérnek ne csak egy fél kéz legyen benne van erre valami program? Vagy iesmi?

És a hátuljáról leesett a kamera körül lévő ezüst bigyó mennyibe kerülne kicseréltetni a hátulját?

Köszönöm



#képernyő #telefon #beállítás #telefonhátuljánlévőezüstbigyóleesett
2013. máj. 28. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Első; Szerintem menj fel a Zedgére, és onnan tölts le háttereket, nekem onnan ha letölti ,akkor a teljeset be lehet állítani, vagy valami Wallpapers nevű app a Play Áruházból.

Második; Na azt nem tudom hogy mennyibe kerülni kicserélni, de szerintem ne foglalkozz vele, mert lehet hogy drágább megcsináltatni, mint venni egy másik sima matt fekete ,vagy fehér hátlapot.

2013. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kössz

Én is a hátlap lecserélésére gondoltam

2013. máj. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!