Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a fontosabb? Szebb...

Melyik a fontosabb? Szebb kijelző vagy jobb kamera?

Figyelt kérdés

Mind a két készülék 2 magos 1 ghz procival.

Ugyan annyit tudnak, viszont a Sonyban nincs szép kijelző. A samsungban meg csak 5mpers kamrea van.

Samsung galaxy S3 mini: Super amoled kijelző.

Sony Xperia L 8mp kamera.


Melyik a fontosabb? Meylik ér többet?



2013. máj. 29. 15:53
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
A szebb kijelző nem a név hosszában rejlik. ppi rátában kb ugyan olyanok, tehát azonosan éles a képük (de HD-hoz képest pixeles). A Super AMOLED meg csak a színek mélységében jobb, az L-nek se ronda a képe, sőt. Ne tévesszen meg, az Xperia Z is TFT panellel van felszerelve, és arra mégsem mondhatod hogy gagyi. Ezt tisztázva, a kijelző fontosabb, de mivel itt nincs nagy különbség szerintem a kamera dönthet.
2013. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez igazából a te igényeidtől függ, ha sokat fotózol akkor azt vedd meg amelyik szebb képet csinál, nézzél tesztfotókat mert a minőség nem a megapixelektől függ. Ha csak néhanapján használod akkor azt a telefont vedd meg amelyiknek (szerinted) szebb a képe, én pl. nem szeretem az Amoledet a túlszaturált színei miatt de van aki csak ilyen kijelzővel szerelt telefont vesz - emberfüggő.
2013. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!