Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-om van es azhol jelenle...

Bobi123456 kérdése:

Iphone-om van es azhol jelenleg ahol lakok sok wifi-van de mind jelszoval vannak vedve! Az lenne a kerdesem hogy van olyan ingyenes program, ami ezt kitalalja vagy meghackeli, ilyesmi?

Figyelt kérdés
voltnekem androidos keszulekem is azon volt par olyan program kellet varni 1-3 percet es feltorte magatol,de az reg volt es nem tudom a nevet az app-nak,akkor meg ingyenes volt de most nem tudom hogy az vagy nem?

2013. máj. 30. 12:02
 1/8 A kérdező kommentje:
elnezest a helyesirasi hibakert,nem nagon mukodik a billentyuzetem!
2013. máj. 30. 12:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nehéz ügy.
2013. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Se androidra se iOS-ra nincs olyan program ami feltör egy wifi kódot. Mondjuk PC-re se...
2013. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
így van...nem létezik wifi feltörő semmilyen rendszerre. vegyél magadnak egy routert vagy fizess annak, akitől szeretnél netet...akkor megadják szivesen neked a jelszavukat..
2013. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A WEP kóddal védett hálózatot nagyon könnyű törni, valamint azokat a routereket amin engedélyezve van a WPS csatlakozás. Természetesen ez illegális, így itt baromira nem fogsz senkitől felvilágosítást kapni. Keress utána google-n. Ne legyél lusta...
2013. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akinek telik Iphone-ra, az ne sajnáljon már egy olcsó wifis routerre és egy olcsó internet előfizetésre pár ezer forintot, hogy ne kelljen szemérmetlenül lopnia a szomszédok sávszélességét!

Te sem örülnél, ha a 20 megabites internet elérésed azért csökkenne 3 megabitre, mert a szomszédod a tiéden torrentezik...

2013. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem rudom de volt galaxy s2 egy ilyen programom biztos vagyok benne hogy van,es mukodik ,csak nem tudom a nevet !jah es ahol most vagyok csak ideiglenesen lakok ,akkor minek szereljek be netet
2013. máj. 31. 13:36
 8/8 A kérdező kommentje:
valamilyen wifi hacker vagy ilyesmi volt a neve de mar nem tudom tisztan
2013. máj. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!