Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P random kijelző...

Sony Xperia P random kijelző fel-le kapcsolgatás?

Figyelt kérdés
Fél éve vettem a telefont és kb egy hónapja csinálja azt hogy teljesen véletlenszerűen 4-5x egymás után felkapcsolja a kijelzőt világít 2-3 mp-ig aztán elalszik. Van hogy óránként, van hogy 5 percenként,van hogy nem csinálja egy napig. Eddig nem idegesített annyira de éjjel 10 óra alatt 70%ról bekapcsolhatatlanra merült. Gyanítom ez a kijelző miatt volt ugyanis semmi akksi szívó cucc nem volt rajta aktív. Eddig ilyet nem csinált. mi lehet a baja/megoldása?

2013. máj. 31. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

valami hibás app.


permission dog-al nézd meg a wake lock részt.

azok közül valamelyik.

2013. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami ébresztgeti a telefonod. Facebook, Viber, Skype és hasonló alkalmazások vannak rajta? Ezzel az alkalmazással meg tudod nézni mi, hányszor ébreszti fel a telefonod, a hibás alkalmazás eltávolításával megoldódik a probléma.

[link]

2013. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Huh, az elmúlt 2 hétben írt valaki egy ugyanilyet, kiderült, hogy valamelyik feltelepített alkalmazása aktiválta állandóan, próbálj rákeresni, melyik topic volt. Vagy nézz utána mit telepítettél fel akkor. Sajnos nem jut eszembe, milyen app volt a hunyó.
2013. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,meglestem a progikkal a skype valóban piros leszedtem majd elválik ő volt e :)
2013. máj. 31. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!