Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sok mintarajzolási próbálk...

Túl sok mintarajzolási próbálkozás! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Samsung Galaxy Ace Plus telefonom van. Mintarajzolási zárat tettem rá, csak kipróbálni, hogy milyen az, na és a kedves tesóm érkezett elnyomogni. Most hiába próbálok bejelentkezni nem tudok rácsatlakozni a netre és nem is jelentkezik be nekem. Most mit csináljak?

#mobiltelefon #elektronikus eszköz #Samsung Galaxy Ace #Túl sok mintarajzolási próbálkozás
2013. jún. 1. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hard resetet kell nyomni, de törlődik minden, telszámok, sms, képek stb..
2013. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A google fiókod jelszavával is be tudsz jelentkezni, ha sokszor elrontod a mintarajzolást, illetve adott idő után újra enged próbálkozni. Nem hinném, hogy hard reset kell...
2013. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek, de az a hard resetet hogyan kell bekapcsolni?
2013. jún. 1. 10:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Na és mennyi időt kell várni, hogy újra próbálkozhassak?
2013. jún. 1. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem Nexus 4 írja a minta képernyőn, hogy mennyi időt kell még várni.
2013. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha lezár, akkor csak a google fiók van. az viszont nem elérhető, ha az adatforgalom ki van kapcsolva. szóval net nélkül csak hard reset a megoldás.
2013. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne halgass a #2 válaszolóra, mert az csak abban az esetben igaz, ha van aktiv netkapcsolatod, ha nincs akkor nem tudja leellenőrizni a jelszót -.-
2013. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha nagyon köszi, de valaki megmondaná mi az a hard reset és elmagyarázná hogyan kell aktiválni?
2013. jún. 1. 13:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam, köszi 1 válaszoló, de az baj hogy minden megmaradt rajta csak az üzenetek nem?
2013. jún. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!