Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620. Játékokat...

Nokia Lumia 620. Játékokat szeretnék letölteni, de kiírja, hogy engedélyeznem kell valami család szolgáltatást. Felmegyek a honlapjukra, de teljesen össze vagyok zavarodva. Mit kell, hol?

Figyelt kérdés
Én a saját telefonomon szeretnék játszani, nem anyukám vagy apukámén!! Segítsetek légyszi!

2013. jún. 1. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
620? Az Cool ;-)
2013. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ömmm.. nem vagyok benne biztos, de a WP8-nak van egy olyan funkciója, h ha anyuka v apuka oda akarja a gyerekének adni a telót, és azt akarja h semmit ne töltsön le rá, semmit ne állítson át, akkor egy bizonyos gyerekszoba funkcióval ezt megtudja csinálni (ha jól emlékszem, így hívják). Hát, én erre gyanakszom. Más ötletem nincs
2013. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen, van egy olyan lehetőség is.

De ettől függetlenül is mondja, hogy engedélyezzem ezt a bizonyos család szolgáltatást.

2013. jún. 1. 11:36
 4/5 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben jártam.. Nekem túl bonyolult volt az a szöveg hogy: először be kell állítani a család szolgáltatást stb. Én így csináltam meg: 1. A telefont alaphelyzetbe állítottam. (vigyázz, adataid, nevjegyek elveszhetnek..) 2.Amikor a Microsoft fiókot kell beállítani, akkor add meg egy felnőtt születési dátumát! ;)Ezek után Menj be az áruházba!
2013. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FannaL ***** válasza:
Csinálsz apud/anyud nevére is egy Microsoft fiókot, aztán felveszed a családba saját magadat és ennyi. Nekem kb 10 perc alatt megvolt a dolog.
2013. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!