Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fotózásra melyik olcsó okostel...

Fotózásra melyik olcsó okostelefont?

Figyelt kérdés
Vodás készülékek közül jelenleg az 1 ft-ért elvihető telefonok közül kellene választanom. A Samsung Galaxy MiniII vagy a Sony Xperia E ami szóba jöhet. Kinek mi a tapasztalata ezekkel? Melyik készt szebb képeket lakásban is? Tudom, a jó képeket a drágább telók készítik, de se pénzem, se kedvem a 16 hónapos mellett beruházni egy drága készülékbe amit néha megszerez és elejt, viszont jó lenne bármikor fotózni és rögtön felrakni netre :D.

2013. jún. 4. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyereket szeretnél fotózni azt még komolyabb fényképezőgéppel is nehéz lesz. Fotózásra nem telefon való.
2013. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom...fut, mozog, elfordul meg ilyenek :D, de eddig a sima nem okos telefonommal is tudtam képeket csinálni, (nokia e66)csak sajna kezdi nagyon megadni már magát így 4 év után :( ezért kellene egy új
2013. jún. 4. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért külön biztos, hogy nem vennék telefont, hogy gyerekeket fényképezzek vele. Arra bőven jó akár egy VGA kamera is. Ne érts félre, nincs bajom a gyerekekkel. Csak ez így fölösleges pénzkidobás.
2013. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A meglévő telefonom nagyon a végét járja, így mindenképpen újat kell vennem. Ha már új, legyen viszonylag jókat fotózni is vele. Teló mindig van nálam, fényképezőt nem igazán cipelek egy sima sétára. És mint írtam: nem dobok ki rá pénzt, egy forintért, azaz ingyen elhozható mindkét teló :)
2013. jún. 4. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem... :D


Én mindenképpen a Sonyt venném, egyik típusában sem csalódtam. A Samsunggal ellenben... megfogadtam, hogy soha többé, miután az ismerőseim is szidják a legtöbbet, meg nekem is csak és kizárólag negatív tapasztalatom volt velük. vagy lehet, hogy csak a Sony telefonok után éreztem gagyinak őket?

2013. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nekem is volt pár fajta sonym én is szerettem őket, aztán most nokiáim voltak, samsungom még soha. Azért is a fotózásra tértem ki jobban, mert hívás és sms-en kívül nem sok mindenre használnám, csak max a képekre :)
2013. jún. 5. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!