Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni, hogy valamive...

Mit lehet tenni, hogy valamivel tovább bírja az aksija?

Figyelt kérdés

Oké, hogy az okostelefonok hamar lemerülnek. Nem is várom, hogy a telefonom napokig bírja, úgy hogy azért használom is rendesen. De tud esetleg valaki olyan "trükköt" amitől csak néhány órával tovább bírja a telefon? Alkalmazás esetleg, vagy valamilyen beállítás módosítása, stb..


internetkapcsolat ha nem használom ki van kapcsolva, wifi ki van kapcsolva, bluetooth, GPS ki van kapcsolva, és csak akkor kapcsolom be ha kell.. a fényerőt lejjebb vettem (így egyébként jobb is szerintem) és 15mp-re van állítva az "alvó mód".. a cella készenlét, meg a kijelző eszi a legtöbbet, azt írja a telefon.. tud valaki valamit, amivel valamennyit tudom csökkenteni?


Köszi előre is. 19/L


2013. jún. 4. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kihoztad a telefonból a legtöbbet, ennél többet nemigen tehetsz. Békélj meg a helyzettel,hogy ennyit bír az aksija.
2013. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. :) már hagyom, neten se találok hirtelen már semmit.. de azért ha valaki tud még valamit, az írjon. :D köszi.
2013. jún. 4. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl. "csak gsm" használata.
2013. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Battery Calibration: [link]


ROOT-olt telefonra! Nem mindenkinek válik be, ha ügyes vagy akár 1 nappal is tovább bírhatja.

2013. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2013. jún. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!