Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valamivel jobb amit csinálok,...

Valamivel jobb amit csinálok, vagy ne fojtassam tovább ezt az étrendet? 38/F

Figyelt kérdés

Változtattam az étkezési szokásomon, kb.. 1 hónapja hogy csinálom. Le is fogytam 90 kg-ról 86-ra és a közérzetem is jobb ,meg a bőröm is bársonyosabb lett. A baj az hogy avval ijesztettek meg, hogy nem szabad vacsorára citrus feleket ennem mert nem jo mert savat csinál meg haspuffadást. Én pont azt csinálom hogy este 7 órakor megeszem egy halkonzervet kenyér nélkül ,amitől persze hogy éhes maradok és ezért mielőtt le feküdnék aludni megeszek egy narancsot és egy grapefruitot, ez körülbelül éjfélkor szokót bekövetkezni. Ezután nézem pár percig a televíziót és érzem hogy elalmosodom. Nem csinál gyomorsavat ,haspuffadást, csak annyi a rossz hogy reggel 7 óra tájékán nagyon kel pisilnem.

Annak elöte vacsorára csak fehérjét ettem. Tojást,tejterméket meg húst, kevés kenyérrel (update)


2012. jan. 9. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
mindent szuperül csinálsz!csak igy tovább!ha neked a citrusos dolgok nem csinálnak savat,akkor egyél nyugodtan továbbra is azt vacsorára!UPDATE Norbival már nagyon sokan nagyon sikeresen lefogytak!:) HAJRÁ!!!!
2012. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!