Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S Nincs szolgáltatás....

IPhone 4S Nincs szolgáltatás. Miért van?

Figyelt kérdés
Olvastam már erről, ott azt írták, hogy kapcsoljam be a mobil adatforgalmat, de ez nem nyert, mindig be van kapcsolva, ki-be kapcsoltam a telefont már több mint ötször, és egyszerűen nincs szolgáltatás, egyébként T-Mobile-os vagyok. Nem lehet, hogy nincs térerőm, mert itthon vagyok, itt mindig van, anyukámnak is iPhone 4S-e van, ő is T-Mobile-os, apukámmal is ugyanez a helyzet, és mindegyiküknek van, csak nekem nem. Ez a telefonom hibája lehet, vagy a T-Mobile-é?
2013. jún. 4. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha másodkézből vettétek lehet hogy letiltották a telót. Egyéb esetben a telefon hibája, vagy esetleg rosszul van benne a sim.
2013. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Újonnan vettük, szóval az első nem, meg nem is lehet benne rosszul a SIM kártya, mert egyik pillanatról a másikra történt ez, szóval maradt az, hogy a telefon hibája, már el is vittem szervizbe.

Köszönöm szépen a választ! :)

2013. jún. 5. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!