Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánljátok...

Melyik telefont ajánljátok jobban?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy új mobilt,de nem tudom hogy melyik lenne a legjobb választás.Androidosat szeretnék,3 mp-nél legyen nagyobb a kamera,memóriája is legyen és legalább 2 évig kibírja.

Én ezzeket néztem ki : Samsung Galaxy S4

HTC One

LG Optimus G E970

HTC Sensation

Sony Xperia V

Samsung Google Nexus s

Ha kérhetném le írnátok hogy miért azt ajánljátok?És ha tudtok jobbat mondani az is nagyon jó lenne! Előre is köszönöm!! :D



2013. jún. 6. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

iPhone.És ezt nem divatmajomkodásból írom.

Teljesen stabil,megbízható.Én egy androidos telót,és egy iPhone-t nyúzok most egyszerre,ég és föld...pedig a Droidos sem kacat,sőt

2013. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Samsung Galaxy S4!!! 5 inches kijelzővel,13mp kamera,4G/ LTE tuti tuti teló!:-)
2013. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

HTC One vagy SGS4.

Szvsz HTC One a jobb több okból kifolyólag, de a Samsung is nagyjából ugyanaz, szóval amelyik jobba tetszik.

2013. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, egy kis indoklás HTC One mellé:

- a legjobb mobilos kijelzővel büszkélkedhet

- a legjobb hangszórók

- a legjobb anyaghasználat, összeszerelés, minőség

- az egyik legerősebb hardver

- nem akad

- legjobb éjszakai képeket lövi


Hátrány:

- "csak" Android 4.1 (de már készül rá a 4.2.2 is)

- nappal viszont nem olyan jó a fényképezője, mint mondjuk az SGS4-nek

2013. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kéne tisztázni, hogy mennyiért szeretnél másik telefont. Mert amiket felsoroltál elég változatos árkategóriák. Az S4 és a One nagyon elhúz a többi mellett, az Optiums G se épp a legolcsóbb telefonok közé tartozik, az xperia V viszont már egy olcsóbb masina, hardveresen nem rossz, de nem is olyan csúcskategóriás mint az eddig említetteké, a Sensation és a Nexus S meg 2011-ben voltak a csúcskészülékek (a nexus ráadásul referenciamodell).

A felsoroltak közül ha nem számít az ár akkor a One-t választanám, jó anyaghasználat, erős hardver, jó kijelző, most is HTC-m van és nagyon tetszik (csak kár, hogy mostanában olyan tepsi telefonokat gyártanak amelyek nekem már nem épp a kényelmes kategória).

2013. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat igen nekem is a HTC one és az SGs4 tetszik a legjobban! Az ár most nem számít azért írtam drágábbakat és olcsóbbakat is. Ugy látom hogy akkor az LG nem nagyon ajánlja senki sem. :)
2013. jún. 6. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Optimus G is az egyik legjobb telefon, azzal sincs semmi baj, de egy fokkal gyengébb, mint a HTC One és SGS4. Hardveresen az is egy atomerőmű, de "csak" 720p-s kijelző. Igaz, szép IPS kijelző van benne, míg SGS4 1080p-s, de csak AMOLED, szóval én ha nem HTC One-t választanám ezek közül, akkor inkább azt.

2013. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!