Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott a Samsung U700-as...

Elázott a Samsung U700-as telefonom, pin kód beírásánál lefagy, help! Ötlet?

Figyelt kérdés
2 nap egymás után elázott a vadiúj Samsung U700-as érintőképernyős telefonom. Munkámból adódóan (pultozok) elég gyakran kerülök fröcskölős helyzetekben, első nap sikerült sört borítanom a kötényembe. Ezt megúszta, úgy tűnt, egy hűtő tetején szárítottam, pár óra után már működött. Viszont rögtön másnap mosogatásnál áztattam el, rögtön lefagyott, kitörölgettem, megint szárítottam, de semmi. Bekapcsol szépen, eljut a PIN kód kéréséig, de utána lefagy, nem reagál a gombokra. Illetve először reagál, de nem lép be a telefonba. 1x 2x sikerült beléptetni, de akkor pár mp után lefagy a menüje. Szárítsam még egy ideig rizs között, vagy vigyem el a szervizbe rögtön?
2009. okt. 8. 15:14
 1/2 anonim válasza:
Szia, sajnos választ nem tudok, de megkérdezhetem hogy neked rendbe jött-e, mert hasonló problémával küszködöm az érintőképernyős telefonommal...:(
2010. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nos, az volt, hogy elvittem szervízbe, ahol először 15ezret mondtak, majd 25öt a javításra.. így elhoztam, hogy köszönöm nem kérem.

hatalmas mázlim volt, mert ahogy hazahoztam, bekapcsolt és úgy tűnt, hogy nincs semmi baja, viszont azóta is lefagy párszor, ha pl kiveszem az aksit.

sajnos a szervízes tudja megjavítani teljesen, nekem valszeg csak mázlim volt, hogy kiszáradt annyira, hogy lehessen használni..

2010. jún. 27. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!