Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet bővíteni a...

Miért nem lehet bővíteni a Nokia Lumia 800 as és 900 as telefonok memóriáját?

Figyelt kérdés

Most nézegetem ezt a két telefont leginkább a 800 as tetszik és olvasom hogy nem lehet bele tenni memória kártyát, miért?

Ma voltam bent a T-mobile egyik üzletében és az eladó csaj azt mondta mert nem lehet, hiába kérdeztem rá azt mondta hát én azt nem tudom. kisegítő egy válasz volt ez....

Akkor néztem a Nokia Lumia 820 as telefont abba lehet bővíteni de nincs benne fm rádió az is miért van pl? Egyáltalán van olyan telefon amibe mindkettő dolog benne van?

Én szeretem a nokiákat egyáltalán érdemes venni ilyen újabbakat vagy inkább vagy inkább térjek át más márkára?

Nekem fontos az internet is mert elég sokat utazok a munkahelyemre és az email, facebook fontos meg a hírek olvasása plusz a fotózás és a rádió mert reggelente hallgatom a Morning show-t A belős memória meg a képekre kell mert sokszor kerülök olyan helyzetbe hogy készítenék képet és azt telefonnal szoktam plusz a játék meg van amikor filmet nézek.

Egyik ismerősöm mondta hogy nem érdemes lumiát venni mert úgy kaka az összes ahogy van, a windowsos telók nem a legjobbak. Tényleg felejtsem el inkább az egészet?:S


2013. jún. 6. 22:51
 1/6 anonim válasza:
15%
Mert Nokia !
2013. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

"Miért nem lehet..."

Mert a Nokia marketingvezetése így döntött, kérdezd meg tőlük. Már régóta alap, hogy nincs tökéletes készülék, pedig semmi akadálya nem lenne, csak akkor a vásárlókat sem lehetne mindig valami "világrengető" újdonsággal pénzköltésre csábítani..

2013. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A wp7-es rendszer nem épp arról híres, hogy az azt futtató telefonok memóriája bővíthető lenne.
2013. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges is. Épp úgy jó ahogy van. Én szívesen vennék egyet, rohadt stabilok és gyorsak. Annyi h bluetooth nem jó meg fizetős nagyon sok minden. De akkor is jók főleg WP8.
2013. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet mert a wp7, a 7.5 és még a 7.8 op.rendszer szinten nem támogatja a memória kártya bővítést, így értelmetlen lett volna ezekbe a telefonokba mem.kártya foglalatot építeni. Ennek semmi köze a Nokia marketingjéhez, a Microsoft irta így meg a wp7 op.rendszert. A 820 as már azért bővíthető mert a wp8 már támogatja a mem.kártya bővítést. Amúgy a wp-s telefonok abszolút nem gagyik, sőt stabilabb op.rendszer mint az Android.
2013. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Azért nem lehet mert a wp7, a 7.5 és még a 7.8 op.rendszer szinten nem támogatja a memória kártya bővítést, így értelmetlen lett volna ezekbe a telefonokba mem.kártya foglalatot építeni. Ennek semmi köze a Nokia marketingjéhez, a Microsoft irta így meg a wp7 op.rendszert."


Na most, akkor a microsoft dönti el, hogy a nokia telefonokba milyen oprenedszer kerüljön? vagyis a Microsoft hány %-ban tulajdonosa a Nokia-nak?


Nokia azért nem bővíthető mert egy szutyok márka név szutyok termékeivel, felesleges vagy nem működő "szolgáltatásokkal", de azt drágán megfizettetik.

Van rajta bluetooth, de nem lehet rá még márkán belül se csatlakozni, semmihez, se notebookra, se telefonra.. de azért mert benne van (csak éppen használhatatlan) ezért is pénzt tudnak elkérni.


Elmaradott, mert amit a panasonic a GD50-es készülékében belerakott a kezdetektől fogva és másolták más gyártók is, és logikussá könnyen kezelhetővé tette a készülék kezelését (4 irányú nav gombok) a nokia ezt csak kb. 8 évvel később, ha bele merte építeni a készülékébe.

2015. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!