Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem nem tetszenek a...

Csak nekem nem tetszenek a mostani telefonok?

Figyelt kérdés

Manapság már nagyon jó áron kapni android telefonokat (Huawei Y300, Xperia U), de kb. az összes telefon ugyanolyan. A Sony Ericsson Xperiáknál nagyon jó stratégia volt, hogy az erős hardver köré más és más koncepciót raknak. Volt QWERTY panel (Xperia Pro) PSP gomb (Xperia PLAY), vékony készülék (Xperia Arc), kompakt darab (Xperia Mini, Mini Pro), stb.

Most 1. Semmi ráció nincs pl. abban, hogy a Sony kiadja az Xperia U-t nagyon jó áron, ill. az Xperia J-t nagyon drágán, sokkal rosszabb hardverrel. Nincs logika benne. 2. Semmi formaterv. pl. az Xperia SP képeken ugyanolyan, mint egy J, nem is beszélve az L-ről. Ez persze nem csak a Sonynál van így, de a többi gyártó (Samsung pl.) ugyanezt művelte már 2011-ben is.



2013. jún. 7. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, az tényleg jó volt Sony-tól, hogy kb egy hardverre csinált különböző variációkat. Ma meg én is azt vettem észre, hogy az összes Sony ugyanaz kinézetre, és funkcionalitásban is. Annyi, hogy van pár vízálló telefonjuk.


Meg a gyártók elkezdtek nagyon hasonló készülékeket gyártani, pl. Samsung-nak az összes telefonja ugyanúgy néz ki.

Szóval ma már kb ahány gyártó, annyi féle telefon van, nem úgy, mint régen, hogy ahány modell, annyi féle. Gondolom így akarják felismerhetővé tenni a mobiljaikat.


De azért szép telefonok ma is vannak, meg ma is találni azért változatos dizájnt, csak talán kicsit jobban kell keresni.

2013. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!