Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az érintőképernyős...

Szerintetek az érintőképernyős telefonoknak ezek a szilikongumis telefontokok vagy a hagyományos telefontokok biztosítanak nagyobb védelmet?

Figyelt kérdés
A szilikonosnál hasznàlnék kèpernyővédő fóliát.
2013. jún. 7. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ. Én 6000ft-ért vettem gyári Samsung Protective Cover-t, ami belülről ilyen gumis. Viszont bekerült alá pár erősebb porszem, és a porszem belenyomódott a hátlapba, és ilyen pöttyös lett néhol a hátlap. Mintha körzővel szurkálták volna az egészet + a keretet a Note 2-n összekarcolta 2hónap után. Azóta kerülöm a tokot, mert ha simán zsebben hordtam volna, akkor lehet, hogy szebben nézne ki. De amúgy tapintásra nem látszik, csak közelről észrevehető. De nem tuti, hogy minden telefonnal ezt csinálná a szilikon tok. Viszont nem próbáltam ki, hogy mennyire véd. Az ilyen leeséstől biztos védhet annyit, hogy nem reped be, vagy törik le a sarka. De a kijelző bármikor betörhet, még fóliával is. Viszont én mostanában csak simán használom a telefonom, sima fóliával, és körülbelül ennyi. :)
2013. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A műanyag csak a felületet védi, ugyanúgy eltörhet/megrepedhet/benyomódhat a telefon. Sőt, sokszor az alá bekerült kis porszemek/egyebek szép lassan ki is dörzsölhetik a felületet. A szilikon nagyon gyűjti a porszemeket és szöszöket, de legalább véd, mert ha leejted, akkor elég sok energiát "felvesz". Én bumpert használok az iPhone-omon. Ez lényegében egy szilikon keret, amit csak elég a telefon oldalára felrakni. Pár milliméterrel megemeli a telefont, így a hátulja és az eleje sem ér hozzá a felülethez, amire lerakod. Plusz ha leejted, akkor megvédi a telefon oldalát/sarkát. Ennél azért érdemes egy képernyővédő fóliát felrakni. Az S3-amon egy teljesen ütésálló tok van, Otterbox a neve. Imádom!:) Szerintem ez az Otterbox biztosítja a legnagyobb védelmet. Ha még ennél is több védelem kell, akkor arra inkább már strapatelefon.
2013. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!