Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz valami baja a telefonnak...

Lesz valami baja a telefonnak ha 1440 es aksi helyett 2450 est teszek bele? Valaki használ nagyobb akksit telefonba? (Nexus S)

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én anno a Galaxy S2 esetében vettem 1 3500-asat, mert akkor sokat játszottam telefonon. Viszont az a kínai akku sokkal gyengébb volt, mint az 1650(vagy 1850 passz..)-es gyári.

Szóval az ilyenekkel vigyázni kell. Vagy kipróbálod, és tanulópénz, vagy sikerrel jársz. Amúgy a Mugen-power-t nézd meg, hátha van hozzá..

2013. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem de a telefonban nem okoz kárt ugye?
2013. jún. 8. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha túl kínait veszel, és hibás, akkor felrobbanhat talán. Más kárt nem okozhat. Vagy 1 nevesebb akkugyártótól kell venni pótakkut, vagy 1 gyárit. Nekem a 3500-assal nem volt bajom, 1-2 hónapig rájöttem, hogy baromság. Amúgy azt úgy oldották meg, hogy 2 gyenge akkut összekapcsoltak, és beburkolták, s így 1nek látszódott.. Kínai.. :D
2013. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!