Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki ebayen...

Turbo Jani kérdése:

Rendelt már valaki ebayen kínából telefont, pl ilyet?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyen telót

4G +8G Unlocked 5.5'' Android 4.1 Smartphone Cell Tablet GPS Dual Core QHD 2160P

Egész jól hangzik 41-ért.

Kérdés, ha én kifizetem lesz további költség? Úgy olvastam hogy erre még nincs vám, viszont a 27% áfa rámegy. Ebből mi igaz és mi nem?

Egyértelmű a trükközés a vaterán is sok ilyen telefon árulnak 1 hónapos kiszállítási idővel, mivel te utalod nekik a pénzt ők meg a te címedre rendelik meg és nyernek a bulin vagy 10-15 ezret. Csak akkor ők nem fizetnek rá áfát? Nem értem ezt az egészet, hogy megy. Már rendeltem kis értékű dolgokat azokkal semmi baj nem volt, mondjuk nem haladták meg a 7000 Ft.-ot. De gondolom 41.000-nél már kicsit máshogy megy. Van valakinek valami tapasztalata?



2013. jún. 8. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinaiért ennyi pénzt...
2013. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Én tabletet rendeltem. A kínai kollégák pár dollárt tüntetnek fel értékként, így az esetek többségében nem vámolják a csomagot. Ha meg kibontják, akkor természetesen jön rá az áfa.
2013. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ajándékként tüntetik fel, így nem kell ÁFA-t fizetni rá.
2013. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho ***** válasza:
Kivéve, ha véletlenül kibontják és bekérik a számlát. :)
2013. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!