Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonokra elkészített...

A telefonokra elkészített Windows oprendszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a telefonokról van szó, akkor egy ideig még biztos az android lesz a nyerő.. talán majd pár év múlva amikor már nem lesz akkora divat és nem lesz már mit rajta fejleszteni. Akkor talán valami más.
2013. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A WP egy igen jó rendszer. Én 1,5 éve használom, és még ennyi ideig akarom használni a jelenlegi telefonom, mert egyszerűen imádom. Lag, és fagyás nem ismert számomra, gyors, mint a villám, és szép, letisztult.

A következő telefonomon is WP fog futni. Az appok 175 ezernél járnak. Minden alap és főbb app megtalálható. Mindennapi élethez egy igen kiforrt rendszer...számomra.

Anno kiröhögtem őket, amikor ezt a kockás cuccot bemutatták, de más a monitor mögül nézve és más élőben, 1 hét használattal. Az ember vagy megszokja, vagy megutálja. Én imádom.

2013. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
WP8 korrekt, de WP7-es telefont már ne vegyél, hisz azok már elég elavultak. Bár Androidot jobbnak tartom, mert többet tud, de netezni meg ilyen alap dolgokra a WP8 is jó.
2013. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elég elavultak...egy kicsit túlzás. Támogatás még van rájuk, és sok mindennel kompatibilis.
2013. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!