Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FELPONTOZÁS! Iphone vagy...

FELPONTOZÁS! Iphone vagy androidos teleofon?

Figyelt kérdés
Szóval eddig egyszer volt egy 4.generációs Ipodom,de csak pár hónapig használtam mert az akksija egy nagy nulla volt,játszottam fél órát le is merült,ezért elegem lett belőle és eladtam.Jelenleg egy huawei y200-som van,és megvagyok vele elégedve,de azért sajnos elég gyenge ezért lecserélném egy jobbra.Androiddal az a bajom hogy eléggé instabil(több androidos telóm volt onnan tudom)és amikor volt az Ipodom akkor az jól volt optimizálva,ezért picit jobban bizok az IOS-ban,az iphone 4-ben is csak 1ghz-s a processzor,ami egy újonnan 40-50 ezer forintos androidos telóban van,tehát nekem igazából arra kellne hogy elvigyen pár játékot(pl nova)és MEGBIZHATÓ legyen ne legyen benne fagyás,akadás és újat vagy használtat érdemes venni,hol olcsó? A válaszokat előre is köszi Minden normális válaszolonak pozitiv értékelést adok!

2013. jún. 10. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

"Androiddal az a bajom hogy eléggé instabil"


Akkor elég szar telefonokat próbálhattál, mert normális telefonon semmi baj a stabilitással.

Akadás viszont még a Jelly Bean-es telefonokban előfordul néha-néha (persze attól függ milyet veszel, Nexus 4 pl. nem fog akadni, de az 100 ezertől indul).

De egy iPhone sem olcsó, használtan is 60k a minimum egy iPhone 4-ért, ennyiért meg mondjuk van már Xperia P. Vagy kicsit drágábban Xperia L.

Játékokat az összes bírja.

2013. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

és az akksi hogy birja az iphone 4-ben?

ha naponta fél orát wifizek,negyed orát 3g-zek meg egy kicsit játszok rajta azt kibirja?

2013. jún. 10. 20:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Az kb semmi, azt simán kibírja, bár elég kicsi aksi van benne.
2013. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam egy tesztet pár iPhone 4-el:

-Folyamatos játék: (max)4 óra alatt lemerül

-Folyamatos zenehallgatás(kikapcsolt kijelzővel): 20 óra

-Folyamatos filmnézés: (max)4 óra

-Folyamatos WiFi: (max)12 óra

-Folyamatos 3G: (max) 10 óra

-Általános használat mellett: 18-24 óra, ami tartalmazott 1óra játék, 1óra netezés, 10percenként kb egy időnézést, 3 15perces telefonhívást, meg pár jól sikerült fotót:)

2013. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolo:

köszi ezzel sokat segitettél,még annyit szeretnék kérdezni,hogy 800 mhz-s vagy 1 ghz-s processzor van az iphone 4 -ben mert a mobilearena tesztben 800 mhz-t irtak a telefongurun pedig 1ghz-t

meg a telefon nem szokott akadozni,lefagyni?

Mert az 1ghz kevésnek tűnik egy 80000 forintos telefonban

2013. jún. 11. 07:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1ghz-es a processzor de apple által le van downclockolva 800-ra:) a telefon nagyon szépen pörög :) ios alatt nem szabad osszehasonlitani a processzort az androidosokkal.

Iosnel a szoftverfejleszto mernokok evek ota optimalizaljak ra a rendszert, ennek koszonhetoen az osszes mai jatekot is szepen viszi a telefon:) akadozas , lagg nelkul:) android eseteben azert mas lenne a helyzet ekkora processzorral:)

2013. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ

iphone 4 vagy iphone 4s éri meg jobban?

megéri jailbreakolni?

nemtudod hogy hol lehet olcsón de megbizhatóan beszerezni a telefont?

2013. jún. 11. 13:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Az iPhoneok nagyjából mindenhol ugyanazon az árkategórián feküdnek magyarországon. Ha használtat veszel, akkor csak személyes átvétel.

TeszVesz, Vatera ami úgymond megbízható,a jogi hátterei miatt.

Előre ugye sosem utalsz.


Amúgy a 4s jobban megéri, egyrészt tovább használható, másrészt hiába nem szaggadnak a játékok i4-en sem, az i4s alatt érezhető hogy sokkal fürgébbek :)

2013. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
csak a 4s-re nincsen pénzem,de a 4 és a 4s között van akkora különbség hogy megérjen az kb 25-30 ezer ft ráfizetést?
2013. jún. 11. 18:07
 10/15 A kérdező kommentje:
azt hogy érted,hogy tovább használható?
2013. jún. 11. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!