Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820 vagy iPhone...

Nokia Lumia 820 vagy iPhone 4/iPhone 4s?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb? 2-3 év múlva még meg fogja állni a helyét az iPhone 4? Nincs hatalmas elvárásom, eddig buta Nokiám volt.

2013. jún. 11. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
iPhone.
2013. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Lumia820!!!Ilyen szépen akad az új iOS7 az iPhone4-en.Arról nem is beszélve,hogy undorítóan néz ki az új felület.

http://www.youtube.com/watch?v=qcPi1iMz05k&feature=player_de..

Tehát hiába lesz frissíthető erre a gányra,az ilyen fantasztikus lesz.Szerintem az iPhone ideje szép lassan lejár.Mióta nincs Jobs azóta hanyatlik a márka.Szép lassan süllyed.(mondjuk ezzel a felülettel rákapcsoltak:)

2013. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy a régi telefonom mellé vegyek egy iPod touchot?
2013. jún. 11. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező frissíteni ios7-re. Még az ipod is jó vétel, de mindenképpen apple.
2013. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ami a linken van videó, az beta verzió, tehát tesztelésre szánt. Persze könnyű ilyen kamu videókkal levonni a következtetést hogy az iphone szar, csak ez egyáltalán nem igaz.
2013. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván fognak még finomítani a végleges verzión,mert ez a fejlesztői változat,de ez így fog kinézni!Azon nem változtatnak már.Kicsit lopott a Droidból,kicsit a WP8-ból,kicsit Meego nyomokban.Ilyen kínai másolat hatást kelt az egész rendszer.Szerintem ezt nagyon elszúrták.Még az iPhone vérfanok is fogják a fejüket.Sokat elmond hogy legjobban egy kínai Androidra hasonlít.

Xiaomi MI-2: [link]

iOS7: [link]

Azért ez gáz!Persze nem kötelező frissíteni se,de gondolom arra is gondolt a kérdező amikor 2 évről beszélt,hogy frissíthető is legyen.Valahol olvastam hogy a tegnapi bejelentés óta megugrott az Samsung Galaxy S4 rendelések száma.iPhone4/4S tulajok,vagy iPhone4/4S tulajok kezdtek el rendelni?Nem is tudom.:)Tehát még a jelenlegi felhasználók körében sem osztatlan a siker.Ha az 5S nem lesz valami hatalmas durranás,úgy csúnyán elindulnak a lejtőn lefelé.(szerintem)

2013. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szerintem egyértelműen iPhone.

Egyébként ezt elmodnták az Apple-nél hogy most radikális változások lesznek és szerintem sok mindenben nagyot léptek most előre. Nekem sem tetszik az új megjelenés, de egy másik ismerősöm meg rajong érte.Szerintem ez ugyanúgy megoszlik, mint eddig.

Arról meg felesleges vitatkozni, hogy lopták-e, mert mindegyik lop ötleteket a másiktól.

2013. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nokia fos..



APPLE!

2013. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6: azért hasonlít, mert mind a kettőt az eredeti iOS-ről mintázták.:DD
2013. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nos igen...mit várunk az első béta iOS7-től...bár én is tesztelem, és az elején tényleg lassú volt, de egyre jobb. 4S-nél szerintem semmi gond nincs vele. különben nem rossz a wp8 sem, egyedül ami az iOS mellett van, az hogy egyenlőre app store-ban több jó játék van ingyenesen. különben meg mind2 rendszer körülbelül ugyanannyira jó, a többi meg csak ízlés kérdése. amúgy én i4-re már maximum 2 évet adnék, az sem kevés végülis.
2013. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!