Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3g esetleg 3gs vagy...

Iphone 3g esetleg 3gs vagy valami más?

Figyelt kérdés
Használt telefon vásárlásán gondolkodom. Kb. 25 ezer Ft-ot szánnék rá. Olyan telefon kellene amelyiken gyorsan tudok internetezni, viszonylag nagy a kijelzője. Jelenleg nokia c5-03-as készülékem van, de nem szeretem mert lassú, és az érintőképernyője is furcsán, nyomásra működik. A tanácsotokat kérem. Előre is köszönöm.

2013. jún. 11. 13:08
 1/4 Vackorka válasza:
Nekem van iPhoneom és bárki bármit mond, én a világ legjobb kütyüjének tartom. De használtan szerintem ne vegyél csak akkor ha van rá garancia, de azt meg 25ezerből nem veszel. Hajlamosak elromlani, és az iphone elég költséges lenne ha nincs rá garancia.
2013. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:

3G-t semmiképpen. Nagyon régi, nincs rá új iOS, csak 4.2.1, ami kb már egyetlen alkalmazásnak sem elég. 3GS-re még ott az iOS 6, ugyan a 7 már nem jön ki rá, de attól még szinte az összes alkalmazás elérhető rá.

A sima 3G-vel kb egy értéktelen iPhone-t veszel, amit nem fogsz tudni érdemben használni, utána pedig szidni fogod, hogy még egy facebook alkalmazást sem tudsz letölteni rá, nemhogy valami komolyabbat.

2013. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ezekért az alkalmazásokért fizetni kell?
2013. jún. 11. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
körülbelül ugyanannyi ingyenes alkalmazás van iOS-re is, mint bármi másra. legfontosabbak itt is ingyenesek nagy részben. szerintem is minimum 3GS-t, de ahhoz még kéne egy 10ezres.
2013. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!