Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc telókról vélemény?

Htc telókról vélemény?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy NORMÁLIS telefont.....szal egy olyat ami strapa bíró.

Azt tudni kell rólam, hogy sajna nem igazán tudok vigyázni a telefonjaimra....könnyen dobálom őket ha ideges vagyok, vagy ha éppen lefagy és nem azt csinálja amit én akarok. De megjegyzem most tanába kezdek erről leszokni, mert nekem se hiányzik hogy hetente telefont vegyek.

Nézegettem és nekem 2 tetszett meg nagyon...Htc 8s, és a htc 8x, ezekről mi a véleményetek, megéri őket megvenni vagy nem?

És ha nem akk tudnátok vmi jót ajánlani?!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 11. 17:11
 1/3 anonim válasza:
Uncsimak HTC Desire C van de nem egy nagy szám mostanra (5 hónapos,januárban vásárolt és nem használt)nagyon lassú lett.Szval ÉN nem ajánlom de tudok ajánlani normálisat apumnak Samsung Galaxy X Cover II van Víz,por,ütésálló Nekem Galaxy S Advance Az is nagyon jó szval szerintem samsungot válaszz.
2013. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1


Egy telefon alapján véleményt mondani nem valami értelmes dolog. Ennyi erővel Samsung-ot se vegyen, mert a Samsung Champ vagy mi egy hulladék.


Amúgy HTC jó márka, de vannak gyengébb készülékei. Csak felsőkategóriás HTC-ket szabad venni, 8S és 8X nem is lenne rossz, de Windows Phone-ból csak Nokia-t szabad venni.

2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Háát a Samsunghoz annyit szeretnék hozzászólni, hogy nekem jelenleg Samsung galaxy y-om van és kezdetben imádtam, de most lesz 1 éves és annyira utálom már. Lassú mindig lefagy szar rajta a net, szal már nem a régi :/
2013. jún. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!