Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS7, WTF!? Szegény Steve...

IOS7, WTF!? Szegény Steve forog a sírjában.

Figyelt kérdés

Hogy jutott el oda az Apple hogy a windows8-ról és az androidról másol??? Eddig róluk másolt mindenki...

Egy idióta ez az új vezetéség, RIP STEVE!! :(

(én vagyok a legnagyobb Apple fanboy, mégis azt kell mondanom hogy a divatból "flatesített" ikonok kinézete egy RAKÁS SZ A R. (pedig Ive hardverben gyönyörűt alkot)



2013. jún. 11. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok félre ne értsd. De van akinek tetszik, van akinek nem. Semmi nem kötelező, nem kell frissíteni, vagy éppen nem kell tovább iPhonet használni. Ilyen egyszerű. ;)

Nem sok beleszólásunk van abba hogy milyen dizájnt alkoznak az apple cuccoknak.

2013. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ja, végülis biztos vagyok benne a top cydiás tweak az "iOS 6 icon style pack" lesz.. Azt letöltve már nem lesz annyira rossz.

FUCK FLAT DESING!!!

2013. jún. 12. 07:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Amikor először megláttam akkor nagyon nem tetszett de most már bejön. Tetszik a világosabb dizájn, csak az a 2-3 sötét ikon lóg ki a sorból a főképernyőn.
2013. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nevetséges-e, vagy szánalmas. 3.1.3-tól használtam az iOS-t egészen 6.1.3-ig, és ez egyszerűen undorító. Mindig is szeretettem az iKütyüimet, de ennek itt vége.
2013. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amekkorát alkotott hardverben ive akkor fost csinált szoftverileg. Mindig is jól nézett ki h szkeomorfizmus főleg a retina kijelzőn...
2013. jún. 12. 19:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem a flat designt, de ez nem jön be, főleg a túl harsány színek miatt. Samsungból inkább kinézném ezt a sémát (GameCenter ikonja meg olyan ismerős, szerintem valami távol-keleti Smart TV-nek van hasonló logója).

Másolás meg... Mindenki másol, és ez nem is gond. iOS5 még Steve életében került kifejlesztésre, és a Notification Center megoldása ugye elég androidos, de szerencsére jól ki van az találva mindenütt.

2013. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pont az a lényeg, hogy az Apple eddig nem másolt, hanem előrukkolt valami jobbal. De amit most csinál, az szimplán lopás, ráadásul nekik egyáltalán nem áll jól ez a Windroid OS 7.
2013. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy itt fröcsögsz inkább tájékozódhatnál meg főleg gondolkodhatnál. Bár lehet, hogy a fanboyságod teljesen elvakít és az eszedet is elvette.

Ennek kb 10-20% köze van a végleges verzióhoz. Ez mindig is így volt, csak persze a fanboysághoz nem tartozik hozzá a tájékozódás. A rendszerek még rengeteget változnak a bemutatásuk után.

2013. jún. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor minek adták ki? Hogy mindenki röhögjön rajtuk? Tudom, hogy csak developer accounttal lehet letölteni, de legalább ezt szabályozhatták volna. És az a dockbar, HOGY NÉZ KI? Mik azok a színek? Láttam élőben, UNDORÍTÓ. Még akkor is, ha mást állítasz be.
2013. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha tudnál gondolkodni, akkor belátnád, hogy miért adták ki. Azért bakker, hogy lehessen hozzá fejleszteni és teszteljék.

OMG, a sok "okos".

2013. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!