Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS7, WTF!? Szegény Steve...

IOS7, WTF!? Szegény Steve forog a sírjában.

Figyelt kérdés

Hogy jutott el oda az Apple hogy a windows8-ról és az androidról másol??? Eddig róluk másolt mindenki...

Egy idióta ez az új vezetéség, RIP STEVE!! :(

(én vagyok a legnagyobb Apple fanboy, mégis azt kell mondanom hogy a divatból "flatesített" ikonok kinézete egy RAKÁS SZ A R. (pedig Ive hardverben gyönyörűt alkot)



2013. jún. 11. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A sok applefan :D Gusztustalanul néz ki a rendszer, egy vérbeli "applefan" haverom is megmondta. Még a szifon, sőt, még Handrás is célozgat rá, hogy UNDORÍTÓ. Csak nem szeretnék kimondani. Ez itt a legfőbb gond, nem pedig a lopások. És áruld már el, minek vagyok a fanboya? :DD Mondtam én bármit is? :DDD Fel sem merült benned hogy iPhoneom van? :D
2013. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak egy kis kiegészítés. (hátha ad egy kis reményt) Ive-nek semmi köze nem volt a szoftveres dizájnban, és most felröppentek olyan hírek, miszerint a véglegesben még elég jól megdolgozzák az egész kinézetét. Ami végül is elképzelhető, ugyanis a WWDC egy fejlesztőknek tartott konferencia, nem Keynote ahol a dizájn van előtérben. Én is remélem hogy Keynote-ra azért átdolgozzák az egészet.
2013. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: lehet, hogy a WWDC egy fejlesztői konferencia, ennek ellenére a keynote-okban mindig user feature-öket taglalnak. iOS5-nél sem hallottál semmit a Storyboard-okról sem az ARC-ről, pedig kb ezek voltak a legfontosabb újításai a rendszernek, ahogy iOS6 is inkább a "háttérben" fejlődött.

A design véglegességével szerintem az a gond, hogy eddig az Apple sosem egy félkész termékkel állt a nyilvánosság elé, és nem is mondták, hogy "work in progress". Kisebb változások nyilván végbemennek minden termék fejlesztése során, de itt gyakorlatilag koncepcionálisan van gond (túl élénk színek (gaussian blur után ettől lesznek érdekesen foltosak az áttetsző felületek), nem lehet megmondani, kezelőfelületi elemek egymástól nem különülnek el élesen, stb).

Mindenesetre, reméljük a legjobbakat. Nem sok pozitív kritikát olvastam eddig a rendszerről, remélhetőleg el akarják kerülni az Apple Maps-féle arcégést, és Johnny visszatér a tervezőasztalhoz...

2013. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Muszáj, hogy hozzá szóljak! :D Koolyan, vigyorogva olvastam végig.

Kezdjük ott, hogy az Apple nem másol semmit a Windows 8-ról, hiszen a Win8 a WP7, 7.1, 7.5, 7.8, 8 továbbvitt kezelőfelülete, és ők egyedit alkottak ezzel a csempés bulival. Úgynéz ki, sok embernek bejön, hiszen a Win8 lassan is, de biztosan terjed, a WP-vel egyvonalban. No de, én WP júzer vagyok, úgy 1,5 éve telefonon, és kezdetektől fogva PC-n is, és azt kell, hogy mondjam, hogy egyik rendszernek sincsen semmi köze egymáshoz. OKé az értesítési központ... IOS7 és a WP8 között én semmi fedést nem látok. Oké, hogy letisztult a forma...de nézz körbe a világban, vagy csk nézz TV-t. A Coca Cola reklám is mennyire más lett, letisztult, két színű , egyszerű reklám, vagy egyes logókat, formaterveket. Egyenes, egyenes, egyenes, egyenes, és kész...megalkozzuk a kockát, vagy éppen annak kétszeresét, a téglalapot.Szerintem nem olyan rossz az. Az, hogy a kérdezőnek nem tetszik, az ízlések és pofonok, nekem bejön.

Az viszont igaz, hogy Steve, most tuti kib*szná az összes felsős vezetőt, hiszen kb semmi fejlesztés nincsen a rendszerben. És csak úgy kiadják, a nép meg butítva van, hogy húúúúúúúúúúú ez van beépítve, hűűűűűűűűűűűűűűűűűű az van beépítve....kb semmi fontos nem hiányzik az IOS-ből, de 1-2 kényelmi funkciót építhetnének bele, elég csak az S3-at megnézni, szemkövetős cucc, vagy a WP adatforgalom takarékra váltó böngészős megoldás úgy, hogy közben a netezés élménye ugyan az marad, tehát nézhetsz videót, képet, de közben 80%-ot spórol a böngésző az adatforgalmon, vagy a gyereksarok, vagy a rádió de hardveresen is...optikai stabilizátor, Erősebb aksi, vagy a szolgáltatások kiterjesztése és fejszetése mégjobban..

2013. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép ez az új design , és még csiszolni fognak rajta. Szerintem se hasonlít se az androidra se pedig a Windows Phone-ra.


Viszont vannak más dolgok , főleg a Maps -> jól néz ki , de annyira pontatlan , el sem hiszem (Igen még mindig). Nem nagyon figyelnek a hibabejelentésekre sem... És Steve nem kért volna elnézést , és ajánlott volna más appokat , hanem megoldotta volna a problémát

2013. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Steve ki se adta volna a Mapsot ilyen mostoha állapotban.
2013. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!