Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia j? De akinek...

Sony xperia j? De akinek ujabb fajta xperiaja van, az is irjon, legyszi.

Figyelt kérdés

Szoval egy olyan telefonom van. Es van net a telomon, es amikor a beallitasok --> adathasznalat menuben voltam, valamit megnyomtam, de lovesem sincs, hogy mit. A lenyeg, hogy most egy piros haromszog van a jobbfelso sarokban, felkialto jellel a kozepen, es azt irja melle, hogy: Adat figyelmeztetes-Bongeszo

Erintse meg az adatokert


Na ezt irja, es nem tudom eltuntetni onnan, elhuzni az ujjammal.

Segitene valaki? :s



2013. jún. 11. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Beállítások/Adathasználat, majd nyomd meg azt amit megnyomtál.

Bővebben: Mobil adatforgalom korlátot állítottál be, ezt a telefon elérte, ezért jelez. Ezt a korlátot bekapcsolt adatforgalom mellett a fent leírt menüponton belül a mobiladatkorlát beállítása lehetőség pipátlanításával kapcsolhatod ki.

2013. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!