Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ilyen mobilt venni?

Megéri ilyen mobilt venni?

Figyelt kérdés
Lg Optimus 4x hd-re jön android 5-ös frissítés? Mert ilyen mobilt akarok venni, és félek hogy nem lesz rá android 5, mert a 2x-re se jött az ICS pedig hardwerileg simán vitte volna.

2013. jún. 11. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz egy mostani csúcs modelt kéne venned.
2013. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nem teljesen, mert ott van a sony xperia L és hát ez se valami csúcs mobil de már ezen is JB van és tutira lesz rá 5 is mert általában az összes androidos mobilra jön frissítés, és azt mindenki tudja a 4x jobb mint az xperia L.
2013. jún. 11. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jobb, de nem ez a fontos. Nem biztos, hogy megkapja, sőt. Pletykák szerint megint akkora ugrás lesz, mint anno a 2.3 és a 4.0 között.
2013. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen mobilt vegyek ami nem olyan drága és talán lesz rá android 5?
2013. jún. 11. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:

#2


Elég nagy hülyeségeket írsz, de most fáradt vagyok, hogy kijavítsalak.


A lényeg, hogyha biztos megakarod kapni az Androidos frissítéseket, akkor Nexus 4-et vegyél.

2013. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, gondolkoztam rajta jó kis mobil. Amúgy miért lenne hülyeség amit írtam ?
2013. jún. 11. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Sorolom:


"tutira lesz rá 5 is"


Egyáltalán nem tuti. Alapból a következő Android frissítés valószínűleg 4.3 lesz, Android 5-re még sokat kell várni, de ha 4.3-ra gondolsz lehet már azt sem kapja meg, következő pontban írom is az okát.


"általában az összes androidos mobilra jön frissítés"


Na ez a legnagyobb hülyeség amit írtál. Sőt, talán a valaha volt legnagyobb hülyeség, amit olvastam (na jó, olvastam már nagyobb hülyeséget, de ritkán). Az összes Androidos mobilra jön frissítés? A legújabb verzió, a 4.2.X csak a telefonok 4%-ára érhető el. De a már réginek számító 4.1.X is csak 29%-on van.

Androidos mobilok 25.6%-a még ICS-en megy, és a többség, 36.4% még mindig a 2.5 éves Gingerbread-en van.

Pont hogy a csúcskategóriás Androidos telefonokon kívül szinte semmi sem kapja meg a frissítést.


"a 4x jobb mint az xperia L"


Ez sem teljesen igaz. 4X-nek jobb a kijelzője, viszont kb ennyi. Na jó, még a kamerája is szebb, de hardveresen nagyjából egy szinten vannak.

2013. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyártó válogatja mire ad ki frissítést illetve mire nem.

Ne várd, hogy kiírják a weboldalukra, hogy Optimus 4x HD-re nem fogunk már több frissítést kiadni, mert nekik ez csak rontja az üzletet. Akkor fogod megtudni,ha megjelenik.

2013. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!