Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beejtettem a htc-met a kádbade...

Beejtettem a htc-met a kádbade máralig volt víz benne. Gyorsan kikaptam és még működött is a kijelző míg, kivettem gyorsan az aksit. Megtörölgettem, a rezgés meg van bekapcsolásnál, és igaz sötét a kijelző, de a kikapcsolási szignál szól. Javítható?

Figyelt kérdés
Garanciás!

2012. dec. 31. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Garit buktad, ez nem tartozik bele. És 90%, hogy menthetetlen, mivel bekapcsoltad.
2012. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rezgésből és szignálból arra következtetek hogy voltál annyira pancser hogy nem hagytad kiszáradni és bekapcsoltad.

Kezdhetsz gyűjteni új telefonra.

2012. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne költsd el minden pénzed piára, meg bulira, kelleni fog egy új telóra, mert alaplap és opcionálisan kijelző és opcionálisan digitizer cseréből vehetsz egy ugyanolyan telót újan kb...


BÚÉK

2012. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!