Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg és...

Melyik telefon éri meg és MIÉRT? Az Lg Optimus l3 (20000ft) vagy a Sony Xperia Tipo (35000ft)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jobb a tipo de megéri az árát? Olyan választ nem kérek, hogy a huawei y200-at vedd meg! A 2 közül kérek választ, és hogy miért!

2013. jún. 12. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az LG-t nem ismerem, Tipo-m van. Néha újra kell indítani (ki-bekapcs) kb. havonta, mert különben furcsa dolgokat művel, frissítés után is (de ezt más okostelóról is hallottam már). De én megvagyok vele elégedve, tetszik is, aksija is jól bírja. Netezni is jó ha valamit meg kell néznem és nincs gép a közelben, bár a kijelzője lehetne nagyobb.
2013. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az appsokat és a játékokat bírja? Úgy értem, hogy lagg mentes általába, gyors, vagy pedig szaggat, lassú stb.?
2013. jún. 12. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy billiárd játék van rajta (én raktam rá), amivel szoktam néha játszani. Elég szép a grafikája és simán megy. Nem nagyon terhelem le. Csak egy pár általam telepített app van rajta, azok is szépen mennek.
2013. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kettő közül természetesen a tipo, de sokat ne várj tőle, mert nagyon szeretnek egy idő után buzulni. magától leállnak alkalmazások,gondol egyet újraindul,befagy,nem ismeri fel a sim-kártyát indíthatod újra. alsókategória látszik. egy huawei y300-al sokkal jobban járnál mint ennél a két vacaknál(Tipo-m van sajna)
2013. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!