Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most Iphone 4S-t...

Megéri most Iphone 4S-t venni? Nem "elavult"? 1-2 év múlva nem lenne gagyi az 5S-ek mellett?

Figyelt kérdés
Az Iphone 5-öt túl drágának találom, de új mobil kéne, és iphonet szeretnék venni.. a 4s-en gondolkozom egész jó árban van:) csak félek elavult lenne meg gagyi egy-két év múlva (hosszú távra szeretném)

2013. jún. 12. 20:30
1 2
 11/15 Kutyus70 ***** válasza:

Szerintem nem kell félned attól, hogy 2-3-4 év múlva "elavul". Egy iPhone sosem avul el, ezt jobb, ha tudod. Megnéznék egy Androidod készüléket 3-4 év mulva, hol lesz...? Kollégámnak már 3-4 hónap után is el kezdett akadozni és összeomlani a "híres" Jelly Bean Android rendszere. Meg kellene már végre tanulni, hogy egy Androidos Samsungot ugyanúgy nem lehet odatenni egy iPhone mellé, ahogyan egy Philips vagy JVC hangrendszert nem lehet odatenni egy Bang & Olufsen mellé. A kettő közti különbség leírhatatlan. Androidosok folton azzal dobálóznak, hogy "sokkal testre szabhatóbb", meg "nem hivatalos dolgokat is fel lehet tenni rá". Elmondanám, hogy az iPhone-omon nincs olyan dolog, amit ne tudnék testre szabni, ami meg a szoftvereket illeti, a készülékemen egyetlen szoftver sem "hivatalos". Aki ért egy picit hozzá, az azt is érti hogyan értem ezt...


De azért szívesen meghallgatom az Androidos kollégát, hogy milyen nem hivatalos szoftver az, amit Androidra fel tud tenni, iPhone-ra meg nem...?!


Mindezek mellett meg a leggyorsabb, és leggördülékenyebb is az iPhone. Kollégám Androidján (Samsung Note 2, Jelly Bean) Míg betölti az Origot.hu-t, addig én már el is olvastam 4-5 mondatot. Amíg nála elindul mondjuk a Real Racing 3, addig én már k.b. a 4-edik helyen vagyok a 16-ból. És sorolhatnám, de nem teszem mert már unalmas ez a téma...


Ha meg valamilyen októl fogva nem lehetne iPhone-om, akkor tényleg igaza van egyik előttem szólónak: Nokia Lumia 920, vagy valamelyik elődje is megteszi. WIN7, vagy WIN8 gyönyörűen futnak rajtuk, nem akadoznak, nem pofáznak, és gyors is mint a villám.

2013. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Köszönöm minden kedves olvasónak, hogy lepontoztak... (A legelső válaszadó vagyok)


Nyilván az iOSnek és az Androidnak is vannak előnyei és hátrányai. Én szerintem nagyon is jó, hogy hiába a kis Galaxy S Plus-omra hivatalos a 2.3.6, viszont amikor csak akarom rá tudom rakni a legújabb 4.2.2-es Jelly Beant, igaz, mivel nem hivatalos, vannak kisebb problémái. Viszont ehhez még a számítógéphez se csatlakoztatom a telefonom. Úgy tudom egy iPhone-on nem ilyen egyszerű egy ilyen kis szoftvercsere. Emellett ma már több Android alkalmazást fejlesztenek, mint ipásat. Igaz, hogy az Apple lefizeti a fejlesztőket, hogy először Iphonera jelenjenek meg, és várassanak az Androiddal. Na a legfontosabb amit kifelejtetnék, hogy az Apple divattelefon, amíg egy erősen középkategóriás Androidos telefont 40-50 ezerért már újonnan lehet kapni, (pl. ZTE Grand X IN), addig még ma is az iPhone 4S 100 Ft körül járkál... Nem függetlenül!


Hogy ne csak védjem ennyire, az Androidnak a legnagyobb hátránya az, hogy nagyon hamar meg lehet unni. A telefonomat 2 hónap nem kellett, hogy megunjam, de ugyanígy bátyám a Galaxy S3 típusú készülékét is kb. másfél hónap alatt megunta.

2013. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Az Iphone meg inkább olyan embereknek való aki nem piszkálgatni akarja a telefonját, hanem egy megbízható, stabil, biztonságos rendszert akar, meghibásodások nélkül. Viszont a kis alma logót akkor fizesse is meg, ha erre vágyik.


Előző voltam

2013. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Add99 válasza:
Szerintem igen, én is tervezem, ugyanis az olcsó iphone elvileg elég gagyi lesz. A platformra meg azt mondom: ha android akk minimum prémium kategória. Egy al- vagy középkategóriásra ma már simán rápakolják a legújabb softwaret, amit nem bír el, így felhasználói élmény
2013. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Add99 válasza:
nulla. ( bocs rányomtam). A WP nem rossz de gyerekcipőben jár. Az iOs szabad, gyorrs és mindig egy klasszikus lesz. (bár a 7 elèg sz*r) úgyhogy sztem megéri. De csak tokkal, mer ha leejted 7.000 a hátlapcsere.
2013. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!