Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile mobilelőleget mindig...

T-mobile mobilelőleget mindig kell fizetni?

Figyelt kérdés

"Felhívjuk figyelmét, hogy a szerződéskötés feltételeként a készülék árán túl mobilelőleg befizetése szükséges. Az előleg minimum értéke 10000 Ft. Kiemelt ügyfeleinknél eltekinthetünk a mobilelőleg befizetésétől. Amennyiben szükséges a mobilelőleg befizetése, annak pontos összegéről a telefonos adategyeztetés során tájékoztatjuk Önt. A mobilelőleg 100%-ban leforgalmazható"


Akkor most egy tizest minimum kell nekik fizetni, vagy nem biztos hogy kell?


2013. jún. 13. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az van odaírva, hogy szükséges, akkor igen, fizetni kell. Bár nem értem, mi alapján döntik el, hogy ki kiemelt ügyfél, mert én egy fillért sem fizettem be nekik előlegként...
2013. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én se fogok :D max nem veszem meg a telefont, inkább díjcsomag nélkül dominósan egybe.
2013. jún. 13. 22:35
 3/3 anonim válasza:
Kiemelt ügyfélnek számítanak az Arany és Platina előfizetéssel rendelkező előfizetők.
2013. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!