Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mihez kezdjek most a telómmal?

Mihez kezdjek most a telómmal?

Figyelt kérdés
nah szóval van az a minta a telón hogy feloldjam és belépjek és elfelejtettem 10 próbálkoztam de már nem engedi hogy folytassam ezért bekell lépnem a google fiókba a telóról..de elfelejtettem a jelszót hogy kell megváltoztatni a jelszót..hogy belépjek végre a telómba..nem tudok semmit se csinálni a menübe se lép be nem tudok hívni..de ha valaki hív azt persze én feltudom venni de utána automatikusan visszamegy oda..és kérii a jelszót..hogy kell jelszóújitás hogy végre használhassam a telómat segitsetek nem tudok semmit se csinálni a telón:(((
2013. jún. 14. 14:12
 1/6 anonim válasza:
újra kell rakni a telefont
2013. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vagyis elkell vinnem valahova vagy mi?
2013. jún. 14. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, elég csak egy hard resetet csinálni.
2013. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor miylen adatok tünnek el?:O
2013. jún. 14. 16:13
 5/6 A kérdező kommentje:
már megvaan:D üzik eltüntek de a képek, zenék nem meg pár név is eltünt a névjegyből de nem számít:D
2013. jún. 16. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Amik a MicroSD kártyán vannak, azok nem tünnek el!
2013. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!