Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z folyton "röfög". Mit...

Xperia Z folyton "röfög". Mit kezdjek vele h abba hagyja?

Figyelt kérdés
csatlakoztattam az intelligens csatlakozóval a kocsihoz és azóta olyan röfögős halk hangot ad, mintha rezgés hang lenne v nem s tudom. leválasztottam a kocsiról de nem hagyta abba. kikapcsoltam a csatlakozást is köztük, a bluetooth-ot is meg a wifit is szal mindent de csak akkor hagyja abba ha ki és bekapcsolom. ha legközelebb is van ilyen mit állítsak rajta h ne röfögjön ??? nem nagyon akarom ilyenkor mindig ki be kapcsolgatni.

2013. máj. 28. 12:33
 1/6 reptoid ***** válasza:
39%
Adj neki makkot.
2013. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt az xperia z pig edition csinálja. Lehet olyat vettél? Ez amolyan poén effekt. A pig menüt állítsd off ra.
2013. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
4.1 vagy még 4.0? Frissíteni kéne. Valami bug lehet az ok. Ha utána is röfög, marad a disznóvágás.
2013. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4.1
2013. máj. 28. 14:58
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
Google szinkronizálás/bizt. mentés után egy factory reset?
2013. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én dokkolóval tapasztaltam röfögést. Túl intelligens.

Meg a TuneIn Radio akart mindig elindulni dokkoláskor.


Aztán feltettem a "Dock No-Op"-ot, és ez kezeli le a dokkolás eseményét (Ez az app viszont direkt nem csinál semmit, így probléma elhárítva!)

[link]

2013. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!