Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható pl az ujgsm?

Mennyire megbízható pl az ujgsm?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni és azt vettem észre hogy az ilyen oldalakon mint pl az ujgsm gsmline meg az ilyeneknél a telefonok jóval olcsóbbak mint a telenornál vagy a t-mobilnál? Ha innen rendelek akkor az annyi amennyit ir vagy még számolnak fel mittudom én miket? Az ilyen oldalak megbízhatók?

2013. jún. 14. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek a cégek azzal trükköznek h külföldről hozzák be a telefont, így csak ilyen vicces gari jár mellé, illetve nem tudnak áfás számlát adni.
2013. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az jó akkor nyugodtan lehet onnan rendelni?
2013. jún. 14. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
az van h ez nagyon vegyes. én fürödtem már be ilyen cégekkel (iPhone -ról kiderült h külföldön alkatrészekből összerakott selejt) de sok ismerősömnek meg semmi problémája nem volt.
2013. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem kösszi :)
2013. jún. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!